شروع کار بی فارسی

بی فارسی، متولد بهار سال 1396، توسط ایمان عربی نوده بنیان گذاری و متولد شده است. از ابتدای کار هدف اول ما ارائه بهترین و سریع ترین خدمات پشتیبانی و فروش قالب betheme در ایران بوده است.

شکر خدا و با تشکر از کاربران عزیزمان توانسته ایم در مدت زمانی بسیار کوتاه به بهترین سایت در زمینه فروش و خدمات پس از فروش قالب بی تم تبدیل شویم. 

 

هدف و ماموریت ما

از مهم ترین اصل هایی که ما همواره سعی کرده ایم به آن پایبند باشیم، ارائه بهترین خدمات پشتیبانی در کنار محصولی اورجینال و با کیفیت بالا است. 

در بی فارسی، ما قالب بی تم را به صورت اورجینال از وب سایت تم فارست تهیه کرده و آن را مطابق با استانداردها فارسی سازی و راست چین سازی کرده ایم تا کاربران عزیزمان بتوانند به راحتی و با کمترین و حتی بدون مشکل به طراحی سایت شان با این قالب فوق العاده وردپرس بپردازند.

نمادها و مجوزهای فعالیت قانونی بی فارسی :

logo-samandehi

ایمان عربی نوده

ایمان عربی نوده
مدیر سایت

سخن مدیر سایت

قالب Betheme بدون شک یکی از بهترین قالب های وردپرس است که به عنوان قالب صد منظوره هم شناخته می شود، زیرا شما می توانید با استفاده از این قالب برای هر موضوعی که تمایل دارید وب سایت طراحی کنید. قالب بی تم از قابلیت سفارشی سازی پذیری بسیار بالایی برخوردار است، هم چنین کار با صفحه ساز این قالب نیز بسیار ساده است و تنها با چند دقیقه کار کردن می توانید صفحات مورد نظرتان را ایجاد کنید.

هدف ما از ابتدای کار بی فارسی ارائه بهترین خدمات پشتیبانی قالب بی تم برای کاربران مان بوده است، در همین راستا تمام سعی و تلاش مان را به کار خواهیم گرفت تا بهترین خدمات و محصول را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.