قوانین و مقررات خرید از بی فارسی

اعتماد و رضایت شما عزیزان سرمایه ماست، لذا تمامی سعی و تلاش ما بهترین خدمات به شما می باشد.

تمامی افرادی که از بی فارسی خرید می کنند، به این منزله است که با قوانین سایت بی فارسی موافق بوده و طبق آن خرید خود را انجام داده اند.

 1. تمامی اطلاعات شما عزیزان نظیر شماره همراه، ایمیل و… نزد سایت بی فارسی محفوظ خواهند ماند و به هیچ عنوان در اختیار شخص دیگری قرار نخواهند گرفت.
 2. بی فارسی خود را موظف می داند که محصولی اورجینال و بدون مشکل در اختیار کاربر قرار دهد.
 3. در صورتی محصول دارای مشکلاتی بوده و کارشناس بی فارسی قادر به حل آن مشکلات نیست، کاربر می تواند در خواست بازگشت وجه کرده و هزینه خود را دریافت کند.
 1. محصول ارائه شده ممکن است با افزونه های وب سایت کاربر تداخل داشته باشد، در این حالت بی فارسی مسئولیتی بابت حل مشکل و یا رفع تداخل نداشته و این کار باید توسط طراحی اصلی انجام شود.
 2. وب سایت بی فارسی بر روی محصولات خود هیچ گونه لایسنسی قرار نمی دهد، اما پشتیبانی در ازای هر فروش برای یک وب سایت می باشد. بنابراین هر کاربر برای سایت اضافه ای که از قالب ایران فلتسام استفاده می کند و تقاضای پشتیبانی را دارد، باید هزینه پشتیبانی به مبلغ 35000 تومان پرداخت کند.
 3. پشتیبانی ایران فلتسام تنها مخصوص قالب فلتسام است و پشتیبانی و حل مشکلات افزونه ها و یا قالب های دیگر بر عهده ی پشتیبان ما نمی باشد.
 4. فروش و یا به اشتراک گذاشتن قالب ایران فلتسام در سایت های دیگر و یا با کاربران دیگر از لحاظ شرعی حرام است و ایران فلتسام هیچ گونه رضایتی از این کار ندارد. هم چنین در صورت مشاهده این امر از طریق قانونی پیگیری خواهد شد و دسترسی فرد به محصول به صورت کامل قطع خواهد شد.
 5. بی فارسی تنها یک فروشنده است و در قبال نوع استفاده مشتری از قالب های به فروش رفته هیچ گونه مسئولیتی ندارد. همچنین کاربرانی که قالب ایران فلتسام را خریده و از طرف خود به افراد دیگر به فروش می رسانند تحت پیگرد قانونی قرار گرفته و دسترسی آن ها به قالب بی تم (betheme) و حساب کاربری قطع خواهد شد.
 1. گارانتی بازگشت وجه زمانی اجرا خواهد شد که محصولی را که از ما دریافت کرده اید دچار مشکلی باشد که از طریق پشتیبان های ما پس از درخواست رفع مشکل حل نشود، و یا پشتیبانی به شما ارائه نشود.

  توضیحات تکمیلی : باید توجه داشته باشید که مشکلات همیشه از طرف قالب نیست، گاهی اوقات ممکن است منابع هاست شما پایین باشد، در صورتی که قالب به منابع بیشتری برای اجرای بدون نقص نیاز دارد، یا ممکن است مشکل از طرف آنتی ویروس هاست تان باشد که به اشتباه کدی را بلاک می کند و باعث اجرای به اشتباه یا عدم اجرای آن کد می شود. بنابراین مشکلات همیشه مشکلات از طرف قالب نیستند.

توجه داشته باشید :

با استناد به قانون جرائم رایانه ای تعیین شده در قانون مجازات اسلامی و با توجه به مصادیق محتوای مجرمانه جرائم رایانه ای و با توجه به اینکه کلیه محصولات ارائه شده در سایت دارای شماره شناسایی هستند، در صورت تخلف از قوانین سایت پیگیری های قانونی جهت جلوگیری از سوء استفاده متخلفین توسط مراجع ذیصلاح به عمل خواهد آمد. جهت اطلاع کاربران از قوانین مجازات اسلامی جمهوری اسلامی ایران به دو ماده از این قانون در ارتباط با جرائم رایانه ای اشاره می کنیم:

ماده ۷۴۰ قانون مجازات اسلامی : هرکس بطور غیر مجاز داده های متعلق به دیگری را برباید و یا از داده های دیگران به نفع خود سوء استفاده نماید، چنانچه عین داده ها در اختیار صاحب آن باشد طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۲۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا یکسال محکوم خواهد شد.

ماده ۷۴۵ قانون مجازات اسلامی : هرکس بوسیله سامانه های رایانه ای یا مخابراتی داده های دیگری را بدون رضایت او منتشر و یا در دسترس دیگران قرار دهد به نحوی که منجر به ضرر یا عرفا موجب هتک حیثیت او شود طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۴۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا ۲ سال و یا هر دو محکم خواهد شد.

(قوانین و شرایط استفاده از محصولات و خدمات)

استفاده یا خرید محصولات وب سایت بی فارسی به منزله موافقت با قوانین سایت می باشد .

هنوز هم سوال دارید؟

از صفحه زیر میتوانید با ما در تماس باشید.

تماس با ما