با سلام و درود خدمت شما عزیزان،

در این سری از مقالات آموزش قالب betheme قصد داریم در رابطه با نحوه مدیریت شبکه های اجتماعی در قالب بی تم صحبت کنیم. در واقع در این مقاله میبنیم که چگونه می توانیم آیکون های موجود در تنظیمات را انتخاب کرده و یا حتی آیکون سفارشی خودمان را اضافه کنیم.

آموزش مدیریت آیکون شبکه های اجتماعی در قالب betheme

برای شروع باید ابتدا به قسمت تنظیمات قالب : اجتماعی مراجعه بفرمایید.

آموزش مدیریت آیکون شبکه های اجتماعی در قالب betheme

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میفرمایید لیستی از شبکه های اجتماعی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که البته در تصویر بالا تنها بخشی از آن ها قابل مشاهده است. تنها کافی است لینک مربوط به شبکه اجتماعی تان را در فیلد مربوط به آن قرار دهید تا آیکون آن برای شما فعال شده و در سایت نمایش داده شود.

در بین شبکه های اجتماعی پیشفرض خود تنظیمات متاسفانه مواردی مانند تلگرام قرار نگرفته که البته طراح برای این مورد یک راه جلوی ما قرار داده است. ما می توانیم با استفاده از ادامه تنظیمات این بخش، آیکون مورد نظرمان را به همراه لینک به این بخش اضافه کنیم.

آموزش اضافه کردن آیکون شبکه اجتماعی سفارشی به قالب betheme

آموزش مدیریت آیکون شبکه های اجتماعی در قالب betheme

در قسمت سفارشی در این بخش شما میتوانید آیکون سفارشی خودتان را وارد کنید. برای شروع ابتدا فایل تصویر آیکون را از اینترنت دریافت کنید تا در قسمت آیکون آپلود کنید.

سپس در قسمت لینک، آدرس اینترنتی پروفایل شبکه اجتماعی مربوطه را وارد کنید. در آخرین مرحله نیز باید عنوان این شبکه اجتماعی را وارد نمایید، بعنوان مثال اگر آیکون و لینک تلگرام را وارد کردید باید عنوان را نیز تلگرام بنویسید. در این حالت شبکه اجتماعی سفارشی شما به لیست اضافه شده و در سایت نمایش داده خواهد شد.

امیدواریم این سری از مقالات آموزش قالب betheme نیز برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد. در صورتی که سوال و یا نظری درمورد این مطلب داشتید میتوانید در بخش دیدگاه با ما درمیان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *