با سلام و درود خدمت شما کاربران گرامی بی فارسی،

در این سری از مقالات آموزش قالب betheme قصد داریم در رابطه با تنظیمات نوشتاری یا همان تایپوگرافی قالب بی تم، این قالب چند منظوره وردپرس صحبتی داشته باشیم تا بتوانیم متون وب سایت مان را به بهترین شکل تنظیم و به کاربران وب سایت مان نمایش دهیم.

آموزش تنظیمات تایپوگرافی قالب بی تم

بخش تایپوگرافی که مربوط به تنظیمات قالب بی تم است را شما می توانید برای تنظیم و پیکربندی فونت، سایز متون و… به کار بگیرید. در این قسمت تنظیمات بسیاری در اختیار شما قرار خواهد گرفت که دست شما را برای تنظیمات هر آنچه مد نظرتان دارید باز خواهد گذاشت.

برای تنظیم این بخش، به قسمت تنظیمات » فونت ها مراجعه نمایید.

در بخش اول این مجموعه تنظیمات، تنظیمات انتخاب فونت ها را خواهیم داشت که برای تمامی تگ های بکار رفته در قالب می توانید فونت مورد نظر خودتان را انتخاب و بر روی سایت خود اجرا کنید.

در این قسمت می توانید فونت مورد نظر خودتان را بر روی تگ های فوق مشخص کنید. به عنوان مثال اگر تمایل دارید منوی وب سایت تان را با فونت متفاوتی از دیگر تگ ها نمایش دهید، می توانید در این قسمت فونت را متفاوت از بقیه انتخاب کنید.

بخش بعدی این قسمت (خانواده) را با هم مشاهده می کنیم :

آموزش تنظیمات نوشتاری قالب بی تم
آموزش تنظیمات نوشتاری قالب بی تم

در صورتی که از فونت های گوگل استفاده نمی کنید، و تنها فونت های فارسی نصب شده به قالب را به کار میبرید، این بخش نیازی به تنظیم ندارد و می توانید تیک تمامی گزینه ها را بردارید.

در قسمت بعدی این آموزش قالب بی تم به تنظیم اندازه و استایل بخش فونت ها می پردازیم. در صورتی که در رابطه با تنظیمات قالب بی تم سوالی داشتید می توانید از نظرات این مطلب با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *