با سلام و درود خدمت شما دوستان عزیز،

در این مقاله آموزش قالب betheme قصد داریم به ادامه بحث تنظیمات نوشتاری قالب بی تم بپردازیم و آخرین مقاله را با هم داشته باشیم.

آموزش تنظیمات نوشتاری قالب betheme

آخرین بخش تنظیمات نوشتاری که در این مطلب قصد داریم به آن بپردازیم قسمت سفارشی است که در ادامه به صورت کامل کاربرد این قسمت و نحوه کار کردن با آن را توضیح خواهیم داد.

قسمت سفارشی تنظیمات تایپوگرافی قالب بی تم کاربرد بسیار حیاتی دارد، در این قسمت شما می توانید فونت هایی را که تمایل دارید در سایت تان نمایش دهید را آپلود و اضافه کنید. کار با این قسمت بسیار ساده است و نیاز به کار سختی ندارد بناراین هر شخصی می تواند فونت مورد علاقه اش را به آن ها اضافه کند.

آموزش تنظیمات نوشتاری قالب betheme

در این قسمت تنظیماتی مشابه با تصویر بالا در اختیار شما قرار می گیرد که توسط آن شما می توانید فونت های موردنظرتان را به قالب betheme اضافه کنید.

فیلدهای نشان داده شده به ترتیب زیر هستند :

  • نام : همانطور که از اسمش پیداست باید اسم فونت را در این قسمت وارد کنید.
  • woff : در این فیلد باید فونت تان را با این فرمت آپلود کنید.
  • ttf : در این فیلد باید فونت تان را با این فرمت آپلود کنید که البته اختیاری است و می توانید فقط به همان مورد بالا بسنده کنید.

نکته : همانطور که در توضیحات دو فیلد دوم و سوم نشان آمده است، برای آپلود این فرمت ها در وردپرس باید افزونه خاصی را بر روی سایت تان نصب کنید تا وردپرس این اجازه را به شما بدهد. البته پس از آپلود و نصب فونت ها می توانید افزونه موردنظر را حذف کنید.

پس از آن که فونت ها را آپلود کردید روی دکمه ذخیره تنظیمات در پایین صفحه کلیک کنید، سپس فونت های شما به قالب بی اضافه خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *